• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Правила прийому до ДНЗ

/Files/images/61790371.jpg

Прийом дитини до дитячого садка

Шановні батьки, на сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік за місцем проживання дитини, що потребує місце в дошкільному навчальному закладі. Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.
Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи в дошкільному навчальному закладі з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.
Перед початком роботи ознайомтесь з інструкцією по електронній реєстрації для батьків.

Для зарахування дитини до дошкільного закладу необхідні документи :

1. Заява від батьків для зарахування дитини до дошкільного закладу.

2. Копія свідоцтва про народження дитини.

3. Виписка із медичної карти, карта профілактичних щеплень (форма №63).

4. Справка з дитячої поліклініки.

5. Батькам необхідно мати паспорт і свідоцтво про народження дитини.

6. До санаторної групи ДНЗ № 1 приймаються діти за направленням з міського протитуберкульозного диспансеру , з діагнозом " Ранні прояви туберкульозної інфекції "

Між дошкільним навчальним закладом № 1 в особі завідувача Клипаченко О.М., діючої на підставі Статуту ДНЗ, з однієї сторони і батьків або осіб, які їх заміняють укладається «Батьківська угода». Групи у нашому дитячому садку комплектуються за віковими ознаками .

Порядок оплати за харчування дитини:

- оплата вноситься по квитанції до 15 числа за місяць на перед;- перерахування оплаченої квитанції з причин хвороби дитини здійснюється у наступному місяці;- батьки пред'являють оплачену квитанцію вихователю;-пільгова оплата за дошкільний заклад надається після подачі завідувачу дошкільного закладу відповідних документів на льготу.

Перерахунок відбувається з моменту подачі документів;- у випадку відсутності дитини в дошкільному закладі батьки повинні повідомити про це вихователя.

Кiлькiсть переглядiв: 1704

Коментарi