• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • 27 вересня - День вихователя та працівників дошкільних закладів

27 вересня - День вихователя та працівників дошкільних закладів

2014-09-27

/Files/images/malchik-s-buketom.gif

Шановні вихователі та працівники дошкільних закладів !

Вітаємо Вас з загальнонаціональним святом – Днем дошкілля. Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я.

Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.
Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті.
Щиро вітаємо зі святом всіх працівників дошкільних установ, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям , ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку в радісний і щасливий!

Прийміть щирі вітання з професійним святом, Ви заслуговуєте на шану і повагу від суспільства.

Зичимо вам міцного здоров’я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави.

Кiлькiсть переглядiв: 97

Коментарi